DARKNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DARKNESS

Zakon FORUM
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Može li ga itko napast?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Origigi
Početnik



Broj postova : 4
Join date : 14.04.2008

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimened tra 27, 2008 10:55 am

Bok,napao sam berena i pola vojske mi je ubio ,a pola vojske mi je ostalo zatočeno.Može li ga itko od vas napasti normalnim napadom da oslobodi moje vojnike?
[Vrh] Go down
rocker_1
Ativan član
Ativan član
rocker_1


Broj postova : 31
Join date : 19.04.2008
Lokacija : BIH (Tešanj)

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimened tra 27, 2008 11:31 am

evo ja cu
[Vrh] Go down
rocker_1
Ativan član
Ativan član
rocker_1


Broj postova : 31
Join date : 19.04.2008
Lokacija : BIH (Tešanj)

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimened tra 27, 2008 11:44 am

poslo sam napad sad nekad bi ti trebo oslobodit za 10 min. naj manje
[Vrh] Go down
Origigi
Početnik



Broj postova : 4
Join date : 14.04.2008

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimesub svi 03, 2008 10:24 am

Evo,poslao sam izviđače,beren ima puno resursa ali ima i dosta vojske,pa sad ako bi ga svi napali,ubili bi mu vojsku i to bi radili svaki dan,imali bi puno resursa.
[Vrh] Go down
cro aurelia
Početnik
cro aurelia


Broj postova : 10
Join date : 14.04.2008

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimesub svi 03, 2008 11:34 am

lik ima dosta slabu vojsku naspram moje
[Vrh] Go down
cro aurelia
Početnik
cro aurelia


Broj postova : 10
Join date : 14.04.2008

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimesub svi 03, 2008 11:37 am

ej reci mu da je naš savez s njegovim svezom u savezu....to mu reci i to če riješiti probleme a ako ne onda......čemo još vidjet...... Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
fico i ivo
Početnik
fico i ivo


Broj postova : 4
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Lokacija : u travianu jugo-istok, ja živim u zagrebu

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimepon svi 05, 2008 8:00 pm

Imamo srbina u okolici affraid i napao je vojno naselje. Slao mu je poruke na srpskom (prijetnje). Tko se slaže da ga svi razrušimo. Za Hrvatsku NAŠU Domovinu.
INFO: Prčvarnica 152|-8
Pleme: Rimljani
Savez: RFsnaga1
Vlasnik: hokstapler
Stanovnici: 401
Vojno naselje (Veki kan) je moj buraz.
[Vrh] Go down
Ricky-ADMIN
Admin
Ricky-ADMIN


Broj postova : 15
Join date : 14.04.2008
Age : 31
Lokacija : SISAK

Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitimepon svi 05, 2008 8:24 pm

naravno!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil lol!
[Vrh] Go down
https://darkness.forumhr.com
Sponsored content





Može li ga itko napast? Empty
PostajNaslov: Re: Može li ga itko napast?   Može li ga itko napast? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Može li ga itko napast?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DARKNESS :: Your first category :: Your first forum-
Forum(o)Bir: