DARKNESS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DARKNESS

Zakon FORUM
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Tutorijali

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
rocker
Početnik
rocker


Broj postova : 8
Join date : 14.04.2008
Age : 29
Lokacija : BIH (Tešanj)

Tutorijali Empty
PostajNaslov: Tutorijali   Tutorijali I_icon_minitimeuto tra 15, 2008 7:16 pm

ovdje idu pitanja o Tutorijali (pitanja o novom selo, o pokoravanju sela itd.)
[Vrh] Go down
rambo-ADMIN
Admin
rambo-ADMIN


Broj postova : 67
Join date : 14.04.2008

Tutorijali Empty
PostajNaslov: Re: Tutorijali   Tutorijali I_icon_minitimeuto tra 15, 2008 9:07 pm

šta če to ovdje Question Question
[Vrh] Go down
fix_ripper
Ativan član
Ativan član
fix_ripper


Broj postova : 44
Join date : 14.04.2008
Age : 29
Lokacija : Sisak

Tutorijali Empty
PostajNaslov: Re: Tutorijali   Tutorijali I_icon_minitimeuto tra 15, 2008 10:05 pm

ajd ja ću za gale:

u poćetku gradite najviše ressove,i što prije napravite skrovište ress-a na lvl 10 (ja napravoi u 5 dana)
a zamke najbitnije
od vojske radite falange i teutanusove gromove
[Vrh] Go down
mrzla_žuja
Početnik
mrzla_žuja


Broj postova : 11
Join date : 14.04.2008
Age : 34
Lokacija : vinkovci/jarmina

Tutorijali Empty
PostajNaslov: Re: Tutorijali   Tutorijali I_icon_minitimesri tra 16, 2008 1:44 pm

e ljudi malo sam se informiro za natare i jako su bolesni tamo piše ako neki igrać kao ima 90 naselja onda dolaze natari a na našem serveru nitko nema bolesno ali znate šta mi je tu čudno možete naći video snimke kako i šta , ali mi nije jasno kako je lik imao sva tri plemena i svu vojsku to mi je malo u kurcu i da natari dolaze sa ogromnom vojskom to je nešta bolesno



pozz lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
fix_ripper
Ativan član
Ativan član
fix_ripper


Broj postova : 44
Join date : 14.04.2008
Age : 29
Lokacija : Sisak

Tutorijali Empty
PostajNaslov: Re: Tutorijali   Tutorijali I_icon_minitimepet tra 18, 2008 12:06 am

u mom novom savezu imaju baš temu na kojoj pišu planove za vrijeme kad dođu natari
[Vrh] Go down
rocker_1
Ativan član
Ativan član
rocker_1


Broj postova : 31
Join date : 19.04.2008
Lokacija : BIH (Tešanj)

Tutorijali Empty
PostajNaslov: Re: Tutorijali   Tutorijali I_icon_minitimened tra 20, 2008 12:14 pm

članovi koji su svaki dan napadnuti neka izgrade skrovište resursa i zidine,
ako npr. u skrovištu možete sakrit 1000 svih resursa a trenutno imate 1542 željeza (ili neceg drugog)
to željezo potrošite tako da imadnete manje od 1000 (znaci da sve sakrijete u skrovište)
ko nebude to uradio znaci da nije redovan igrac i da necita foum, sto znaci LETI VAN IZ SAVEZA
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tutorijali Empty
PostajNaslov: Re: Tutorijali   Tutorijali I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tutorijali
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
DARKNESS :: Your first category :: Your first forum-
Forum(o)Bir: